ALIANCE ----S---- TERMOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALIANCE ----S---- TERMOR

Forum pro členy aliance STRACH
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 TO JSEM JA PRKINKO

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

TO JSEM JA PRKINKO Empty
PříspěvekPředmět: TO JSEM JA PRKINKO   TO JSEM JA PRKINKO Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:09 pm

TAK ČAWTE AKO SA DARÍ??? DLHO SOM TU NEBOL HOCI MAM UŽ ZRUŠENÝ ÚČET ALE NA TEJTO STRÁNKE SOM ZAREGISTROVANÝ ČIŽE TU MOŽEM CHODIŤ ... INAČ POROZPRÁVAJTE ČO NOVÉHO
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

TO JSEM JA PRKINKO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TO JSEM JA PRKINKO   TO JSEM JA PRKINKO Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 3:40 am

prkinko napsal:
TAK ČAWTE AKO SA DARÍ??? DLHO SOM TU NEBOL HOCI MAM UŽ ZRUŠENÝ ÚČET ALE NA TEJTO STRÁNKE SOM ZAREGISTROVANÝ ČIŽE TU MOŽEM CHODIŤ ... INAČ POROZPRÁVAJTE ČO NOVÉHO

Ahoj prkinko Wink Tady už se nedaří. Ali ---S--- se už téměř rozpadla. Nabízela jsem SMRTCE pomoc s aliancí, když ona se tomu nemohla kvůli škole věnovat, ale odmítla. Tak jsem založila alianci novou - 13P - a všichni aktivní členové k nám přešli. Dobrovolně. Teď jsem se dívala, že i SMRTKA v ali ---S--- není a zůstali tam jen Tutanov, Frank Kalle a Frazer 21.
Nám se v nové ali daří a líbí se nám tam - myslím, že můžu mluvit za všechny sunny Škoda že jsi odešel. Tak papa a budu od tebe pozdravovat ten zbytek. Wink
flower
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

TO JSEM JA PRKINKO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TO JSEM JA PRKINKO   TO JSEM JA PRKINKO Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 7:30 pm

Ahoj bramburka tak to je smola ze sa ali rozpadla a kde je teraz SMRTKA? bramburka mas skype alebo icq? flower Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

TO JSEM JA PRKINKO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TO JSEM JA PRKINKO   TO JSEM JA PRKINKO Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 1:22 am

prkinko napsal:
Ahoj bramburka tak to je smola ze sa ali rozpadla a kde je teraz SMRTKA? bramburka mas skype alebo icq? flower Razz

Smrtka je už skoro minulost... Její aktuální populace je 45. confused
Mám jen icq - 299065701. Papa flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TO JSEM JA PRKINKO Empty
PříspěvekPředmět: Re: TO JSEM JA PRKINKO   TO JSEM JA PRKINKO Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TO JSEM JA PRKINKO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ALIANCE ----S---- TERMOR :: Nazory na Alianci, napady a pripominky-
Přejdi na: