ALIANCE ----S---- TERMOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALIANCE ----S---- TERMOR

Forum pro členy aliance STRACH
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 7:34 pm

Mám připomínku k přijímání členů do aliance. Nevím, kdo má tu pravomoc, ale přijde mi bezmyšlenkovité přijímat členy s malou popkou, protože od nich je to (samozřejmě až na vyjímky) pouze krytí svých zad. Nové členy bych nechala "sledovat" What a Face , jestli se jim zvyšuje populace, případně jestli chodí loupit... jinými slovy jestli jsou aktivní a pro naši ali jsou přínosem... Wink
Taky bych nechala drobátko promáznout to dloooouhý povídání v přehledu fóra, vždycky když se chci podívat, jak dýchám richardíkovi na záda, tak mi to dlouho trvá, než to sroluju dolů... lol!
flower
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:38 pm

alien Obvzláště když tam máme napsáno "Hledáme nové hráče do aliance. Minimálně musíte mít 100 obyv." že jo. alien
lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:23 pm

richardik napsal:
alien Obvzláště když tam máme napsáno "Hledáme nové hráče do aliance. Minimálně musíte mít 100 obyv." že jo. alien
lol! lol! lol!

tak nějak... lol!
Návrat nahoru Goto down
Shaje




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 07. 08. 07

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:45 pm

to mě baví ... taky se přidám lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 10:25 pm

Shaje napsal:
to mě baví ... taky se přidám lol! lol! lol! lol!
Laughing No a že jenom tady? Laughing
king jocolor geek lol!
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:10 pm

richardik napsal:
Shaje napsal:
to mě baví ... taky se přidám lol! lol! lol! lol!
Laughing No a že jenom tady? Laughing
king jocolor geek lol!

Asi je to taky takovej výtlemek, jak my... lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Shaje




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 07. 08. 07

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:14 pm

clown
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:22 pm

Shaje napsal:
clown
What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 1:21 pm

A možná by to chtělo drobátko promáznout i ty funkce v ali... těch pomocných rukou a pomocníků je tam nějak moc, navíc ta jména mi nějak ani moc neříkaj...hrajou ještě vůbec??? Laughing Dále bych smazala bod 3) a 5)... a toť vše - zatím Laughing flower
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 9:16 pm

scratch Jo ty funkce, to by chtělo zrušit. A taky povinný nárůst pop.(min. o 10/týden) pro hráče co mají méně než 100 v ambasádě, tj. bez vojska. king Idea
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 12:17 pm

richardik napsal:
scratch Jo ty funkce, to by chtělo zrušit. A taky povinný nárůst pop.(min. o 10/týden) pro hráče co mají méně než 100 v ambasádě, tj. bez vojska. king Idea

Povinný nárůst populace??? To tam taky je? Kde jsem to přehlídla??? Laughing
Když se vrátím ještě k tomu promazání, možná by to chtělo drobet vyčistit i spojenecké ali, je jich tam zbytečně moc a příště důkladně zvažovat další uzavírání takových dohod. Nepotřebujeme tolik spojenců, když pak není koho přepadávat... What a Face
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 7:09 pm

geek Jsem to blbě napsal,se omlouvám, povinný nárůst bych zavedl. A s promazáním spojeneckých aliancí, bych taky souhlasil. Cool king
lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE   PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PŘIJÍMÁNÍ ČLENŮ DO ALIANCE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ALIANCE ----S---- TERMOR :: Nazory na Alianci, napady a pripominky-
Přejdi na: