ALIANCE ----S---- TERMOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALIANCE ----S---- TERMOR

Forum pro členy aliance STRACH
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vyhazov Leedera IV.

Goto down 
+4
Lutz
prkinko
brambůrka
Leeder IV.
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:05 pm

Víc vám k tomu říkat nemusim.Kdo jo kdo ne... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 10:51 pm

Leeder IV. napsal:
Víc vám k tomu říkat nemusim.Kdo jo kdo ne... Rolling Eyes

Mně jo, nevim vo co gou Question What a Face
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 11:41 pm

ty chceš odejit z ali? Surprised
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:10 am

prkinko napsal:
ty chceš odejit z ali? Surprised

Spíš mě tady nechcete Sad No
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 3:05 pm

Leeder IV. napsal:
prkinko napsal:
ty chceš odejit z ali? Surprised

Spíš mě tady nechcete Sad No

A na to jsi přišel jak???? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Lutz

Lutz


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 12. 08. 07
Age : 29

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 4:00 pm

Kdo tě tu nechce?Napiš aspoň 3 lidi
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:32 am

afro Mno, jestli si všechno nebereš moc osobně. Když ale budeš dráždit kobru bosou nohou, tak musíš počítat s tím že tě uštkne. A jestli naštveš šéfa/šéfovou, tak tě nebudou mít moc v lásce. Ale takový už je i skutečný život. affraid Cool
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 12:14 pm

richardik napsal:
afro Mno, jestli si všechno nebereš moc osobně. Když ale budeš dráždit kobru bosou nohou, tak musíš počítat s tím že tě uštkne. A jestli naštveš šéfa/šéfovou, tak tě nebudou mít moc v lásce. Ale takový už je i skutečný život. affraid Cool

No já nevim čim bych vás mohl štvát.Jediný co dělám je že když někdo napíše že na něj někdo ůtočí tak se to snažim rozmluvit aby přestali. bounce

Ale nějaký jsou natvrdlí u 1 se my to málem povedlo a....a.... dál už nevim... scratch
A Zakladatele jsem nemohl naštvat když mu ani spíše nepíšu scratch Sleep scratch Sleep scratch Sleep
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 2:28 pm

Jo tohle je super, alespoň někdo to řeší. geek
Když chceš útočit na někoho, kdo je ze smluvní ali, i když je natvrdlý hodně, není to moc košer. jocolor
No a to je možná ten hlavní problém. Nedostatečná komunikace, nebo veškerá žádná. To dokáže udělat i s blechy, slona. farao drunken king
Very Happy To ale neznamená, že by někdo chtěl aby's odešel z ally. Já tedy nevím o žádném clown, kdo by tohle chtěl. Wink
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:47 pm

Počkat počkat.
Tím chceš říct...že vám tady neva a že problém byl v tomjak jsem vyšpehoval Vlkouna?
Se teď mrkněte co má ON naprofilu.
Mám 1 zvěda v jejich ali kterej mi všechno vždycky vyklopí takže mám potenciální výhody. lol! scratch geek
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 6:26 pm

study Na jeho profilu jsem byl už dávno. Taky jsem se pokoušel s ním komunikovat. Ale moc to nejde. scratch geekNo nevím jestli má s tebou někdo problém, ale jestli jo, tak by ho bylo dobré vyřešit. A jestli nikdo nenapíše, tak je to v pohodě, ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:00 pm

Hmmmm scratch
Možná máš asi pravdu hele.Já teďka kdyby něco seru na vojáky a začíná u mě taková kolonizace že se z toho sám zblázním!!! Twisted Evil prostě budu rozšiřovat jeno surovinový pole a nic víc!Pořád surovinový pole!!!!Když na mě zaůtočí zase InuWooodoo tak my to je fuk protože vojáci co mám stojej jenom na loupení. Very Happy

Prostě začnu pořádně zvišovat populaci.A to rychle cheers Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 2:34 pm

cheers lol! lol! lol! cheers
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 4:51 pm

Lépe řečeno.
Vyseru se na něj a pořádně si budu zvišovat populaci.A jakmile budu mýt tak o 50 víc jak on tak začnu dělat pořádno armádu. ale ne na něj to by nemělo cenu lol! lol! lol! cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 5:32 pm

Very Happy To je dobrý nápad. A jestli zaútočí on, tak dostane co mu patří. Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 2:26 pm

richardik napsal:
Very Happy To je dobrý nápad. A jestli zaútočí on, tak dostane co mu patří. Twisted Evil Very Happy

Díky rychardiku.
Jsi fakt kámoš tady v této alianci.Stejně jako brambůrka a ostatní cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 1:08 am

Leeder IV. napsal:
richardik napsal:
Very Happy To je dobrý nápad. A jestli zaútočí on, tak dostane co mu patří. Twisted Evil Very Happy

Díky rychardiku.
Jsi fakt kámoš tady v této alianci.Stejně jako brambůrka a ostatní cheers Very Happy

no jasáán Wink tak nepřemýšlej nad kravinkama a hraj geek
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 10:26 pm

BasketballHraj, hraj, hraj ...Basketball
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 3:08 pm

richardik napsal:
BasketballHraj, hraj, hraj ...Basketball
Chce to pořádně vyřešit problémy hráčů... no tak eště jednou co myslíte teď??? Very Happy o vyhazovu? Question Neutral
Návrat nahoru Goto down
peepe

peepe


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 31. 07. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 3:18 pm

Leeder IV. napsal:
richardik napsal:
BasketballHraj, hraj, hraj ...Basketball
Chce to pořádně vyřešit problémy hráčů... no tak eště jednou co myslíte teď??? Very Happy o vyhazovu? Question Neutral
no co by? ze tomu hajzlikovi co te spehuje jednou natrhneme prdel Basketball cheers z aliance te nevyhodime, jedine ze by jsi chtel odejit sam :-) a to myslim, ze by jsi nam neudelal Very Happy king
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 5:12 pm

Twisted Evil Ale jestli bys to udělal, tak natrhnem prdelku tobě! Twisted Evil
king Ale zatím si ho nevšímej, máme jiné starosti. (teď jsme na 197 místě, tendence stálej pokles) geek jocolor
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 3:16 pm

richardik napsal:
Twisted Evil Ale jestli bys to udělal, tak natrhnem prdelku tobě! Twisted Evil
king Ale zatím si ho nevšímej, máme jiné starosti. (teď jsme na 197 místě, tendence stálej pokles) geek jocolor

TO ne to bych neodešel Shocked !!!Musíme to tady nějak vyřešit!... hlavně to farmaření an našich hráčích.Jo a jestli chcete mrkněte se na hráče Heavytom a na jeho alianci.Asi nejsem jedinej koho ten Vlkoun štve! Very Happy
No já se halvně zapojim do diplomatické cesty... skusim vyřešit nějaké ty porblémy s farmařením na našich hráčích vykopnem nějaké neaktivní zrušíme spojenectví se slabejma... king to bude něco cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 2:36 pm

Tak to každopádně! Bylo by na čase, udělat něco s naší alianci. Protože já osobně nemíním zůstat na lodi která jde ke dnu. Takže viděl bych to takhle:
- všichni co mají populaci pod 100, musí mít minimální nárůst populace 20/týden!!!
- šedivý punťa je vyhazov, tak co tady dělají šediváci?
- červený puntík ať je naše farma! (Když si někdo není schopen najít zástup a ještě to ani neoznámí, že tu nebude! Co pak s ním?)
king
Návrat nahoru Goto down
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:42 pm

Moje řeč. Evil or Very Mad Než se dívat, jak ali krachuje díky neaktivním členům a díky těm, kteří ali mají jen jako krytí vlastních zad, radši založím novou ali a začnu od nuly... Crying or Very sad
- všichni, co mají popku pod 100 budou od teď pod mým dohledem What a Face

A co říci na závěr? Pokud se v nejbližší době nedohodnu se SMRTKOU, začnu o tom všem vážně uvažovat... Sad
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 7:50 pm

Cool Souhlasím a podepisuji. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyhazov Leedera IV. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhazov Leedera IV.   Vyhazov Leedera IV. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyhazov Leedera IV.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ALIANCE ----S---- TERMOR :: Nazory na Alianci, napady a pripominky-
Přejdi na: