ALIANCE ----S---- TERMOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALIANCE ----S---- TERMOR

Forum pro členy aliance STRACH
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výměny surovin+surovinová pomoc

Goto down 
+2
prkinko
Leeder IV.
6 posters
AutorZpráva
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 12:30 am

Zde piště kdo co potřebuje nebo kdo co poviměnuje Wink
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 10:32 am

ja si zarabam utokmy čiže vždy mam všetkeho dosť lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:08 pm

prkinko napsal:
ja si zarabam utokmy čiže vždy mam všetkeho dosť lol! lol! lol!

Já bych taky rád!!!kdyby tam nepřišel vždycky čičilend a bum bum...ty jo jen at si počká až se rozjedu.Tedka se pouze bránim ale potom Twisted Evil

AT se těší Cool

pls suroviny at mu to můžu nandat! pirat
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 10:12 pm

na prd ti budu vsichni posilat suroviny kdyz zakazdym kdyz na tebe zautoci ti jich seberou afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
peepe

peepe


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 31. 07. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 1:19 am

ja si myslim taky ze to tak neni nejlepsi! afro lepsi by bylo vybudovat par vojaku a pomoci podporou !!! ale spolecne! ne jen jeden za celou alianci What a Face
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 1:00 pm

peepe napsal:
ja si myslim taky ze to tak neni nejlepsi! afro lepsi by bylo vybudovat par vojaku a pomoci podporou !!! ale spolecne! ne jen jeden za celou alianci What a Face

Máš pravdu a prkinko ty máš taky pravdu.Já si vojáky udělám on dá loupež zabije my polovinu já si ji zase udělám on dá loupež zabije my polovinu..........chtělo by si to s nim trochu pohrát Basketball

Chtělo by to tu vojenskou podporu no... a kdo ještě potřebuje podporu???
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:09 am

ja zatim ne
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
brambůrka

brambůrka


Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 11. 08. 07
Age : 46
Location : Prágl :-)

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 5:11 pm

Zdarec, já bych si prosila surovinovou podporu, jestli by byl někdo tak ochotnej a hodnej:) všechno poctivě vrátím Wink
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 10:47 pm

a proč ti to treba Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 4:23 pm

Zdaaaaaaaaarek!!! Very Happy
Potřebuju obilí!A nutně!!!Nějak začlo docházet!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
richardik

richardik


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 03. 08. 07
Age : 54
Location : u 13-teho pramene

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 10:10 am

Leeder IV. napsal:
Zdaaaaaaaaarek!!! Very Happy
Potřebuju obilí!A nutně!!!Nějak začlo docházet!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Crying or Very sad Obilí mám taky málo. A vlastně pořád mi schází nějaká sur. Hlavně když potřebuji něco postavit. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leeder IV.




Po?et p?ísp?vk? : 57
Join date : 05. 08. 07

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:42 am

richardik napsal:
Leeder IV. napsal:
Zdaaaaaaaaarek!!! Very Happy
Potřebuju obilí!A nutně!!!Nějak začlo docházet!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Crying or Very sad Obilí mám taky málo. A vlastně pořád mi schází nějaká sur. Hlavně když potřebuji něco postavit. Laughing

Já ted stavim vojáky a nějak se ym to vymiká z rukou.Ale stále je to v klidu protože mám 32 za hod... king
Návrat nahoru Goto down
prkinko

prkinko


Po?et p?ísp?vk? : 118
Join date : 02. 08. 07
Age : 29
Location : Michalovce

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:04 pm

ja ne ale obili muzete mat i taky v trzisti lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.travian.cz/?uc=cz1_46475
SiranoCZ

SiranoCZ


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 29. 08. 07
Age : 46

Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 1:55 pm

lidicky potreboval bych 3000 hliny prosim pomozte predem dekuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výměny surovin+surovinová pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výměny surovin+surovinová pomoc   Výměny surovin+surovinová pomoc Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výměny surovin+surovinová pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bazar Surovin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ALIANCE ----S---- TERMOR :: Nazory na Alianci, napady a pripominky-
Přejdi na: